Reloop Beatpad 2 - Header Image

Mixuj Beaty na każdym urządzeniu

Oparty na oryginalnym kontrolerze BeatPad, który szybko stał się niedrogim, ale profesjonalnym narzędziem DJa dla „Smart-Device DJs”, BeatPad 2 działa w trybie plug-and-play na wszystkich platformach.

Reloop Beatpad 2 Algoriddim collaboration

Kontroler międzyplatformowy

Beatpad 2 od Reloopa jest jedynym profesjonalnym oraz prawdziwie niezawodnym kontrolerem typu cross-platfrom, który w pełni wykorzystuje potencjał oprogramowania Algoriddim. Nie ważne czy używasz urządzeń z systemem iOS czy Android, Beatpad 2 integruje się z każdym urządzeniem bez żadnych problemów.

Reloop Beatpad 2 - MULTI-SENSORIAL PAD MODE SECTION

SEKCJA PADÓW MULTI-SENSORIAL

Slicer, loop, sampler czy dynamiczny multiefektor to tylko jedne z wielu funkcji, którymi można od teraz sterować bezpośrednio z kontrolera Beatpad 2. Czułe na dotyk pady w kontrolerze Beatpad 2 z podświetleniem RGB informują użytkownika o wybranych trybach pracy urządzenia.

Reloop Beatpad 2 - SLICER / SLICE LOOP MODE

TRYB SLICER / SLICE LOOP

Beatpad 2 to pierwszy kontroler na rynku, który jest w stanie bezpośrednio sterować funkcjami Slice i Slice Loop w oprogramowaniu DJAY 2. W trybie Slice, utwór podzielony jest na krótkie segmenty co umożliwia spontaniczne remiksowanie. W trybie Slice Loop, pętle dzielone są w ten sam sposób.

Reloop Beatpad 2 - TOUCH FX / JOG FX MODE

TRYB TOUCH FX / JOG FX

Touch FX oraz Jog FX to dwie nowe możliwości miksowania z oprogramowaniem DJAY 2. W trybie Touch FX można zdefiniować oraz wykorzystywać aż do 8 różnych presetów FX poprzez dynamiczne pady. Intensywność efektów można sterować siłą nacisku na wybranego pada.

Reloop Beatpad 2 - Harmonic Mixing

HARMONIC MIXING

Funkcja Key Lock umożliwia utrzymywanie wybranej tonacji podczas zmiany tempa utworu. Co więcej, istnieje możliwość automatycznej regulacji tonacji tak aby dostosować ją do tonacji utworu na drugim decku.

Reloop Beatpad 2 - AUTO-LOOP / BOUNCED LOOP MODE

TRYB AUTO-LOOP / BOUNCED LOOP

Dzięki Auto-Loop możliwe jest aktywowanie automatycznej pętli o 8 różnych długościach za pomocą padów. Bounce Loop uruchamia 8 różnych pętli za naciśnięciem jednego przycisku.

ZAAWANSOWANE ZARZĄDZANIE UTWORAMI

Podgląd utworu jest teraz możliwy w funkcji przeglądarki bez konieczności ładowania utworu, podczas gdy „Lista kolejek” reprezentuje wirtualną kolejkę oczekujących, w której utwory można upuszczać w locie. Za pomocą przycisku przełączania biblioteki możesz szybko przełączać się między bibliotekami a usługami przesyłania strumieniowego. BeatPad 2 pozwala również na edycję siatek rytmów ze sprzętu. Punkt początkowy można zresetować za pomocą pokrętła jog, jeśli rytm nie pasuje dokładnie do siatki.

Reloop Beatpad 2 PC/MAC, Android and iOS compatibility
djay Pro AI Neural Mix

SEPARACJA WOKALNA I INSTRUMENTALA W CZASIE RZECZYWISTYM

djay Pro AI wprowadza technologię Neural Mix™, która pozwala DJ-om izolować, odtwarzać i remiksować pojedyncze elementy z wielu ścieżek w czasie rzeczywistym. Na ekranie djay Pro AI zapewnia intuicyjne suwaki i elementy sterujące, umożliwiające użytkownikom płynne przełączanie się między perkusyjnymi i harmonicznymi komponentami utworu, najlepiej pasujące do muzyki elektronicznej, lub do acapella i instrumentalnej za dotknięciem przycisku, najlepiej dopasowanego do muzyki hip hopowej. Do kontrolera Reloop można przypisać ponad 30 nowych poleceń Neural Mix™ z możliwością mapowania przez MIDI.

Kompatybilny z dowolnym iPhonem lub iPadem z systemem iOS 12 lub nowszym z chipem A12 Bionic.

MILIONY UTWORÓW DJAY & POPULARNYMI SERWISAMI STREAMINGOWYMI

Z ostatnią wersją Algoriddm djay, możesz mieć dostęp do swoich ulubionych artystów muzyki playlis dzięki pełnej integracji z Tidal, Soundcloud, Beatport Link i Beatsource. Od teraz możesz miksować miliony utworów tak jakby znajdowały się one na Twoim urządzeniu iOS! Nie potrzebujesz już nosić ze sobą pendrive'ów lub dysków twardych.

Znalezienie właściwego utworu zajmie tylko chwilę dzięki nowej funkcji Match, która rekomenduje następne utwory bazując na tym co aktualnie jest odtwarzane oraz na wartości BPM, aktualnej tonacji, gatunku muzycznym oraz podobieństwie.

Pamięć offline z Beatport Link i Beatsource umożliwia odtwarzanie do 100 utworów bez aktywnego połączenia internetowego.

Reloop Beatpad 2 PC/MAC, Android and iOS compatibility

Beatpad 2

Kategoria: Digital Mixing

Beatpad 2 z Reloopa jest jedynym profesjonalnym oraz prawdziwie niezawodnym kontrolerem typu cross-platfrom, który w pełni wykorzystuje potencjał oprogramowania Algoriddim's DJAY 2. Beatpad 2 bazuje na swoim poprzedniku, kontrolerze Beatpad, który szybko udowodnił, że jest niedrogim a profesjonalnym urządzeniem DJ-skim. Nie ważne czy używasz urządzeń z systemem iOS czy Android, Beatpad 2 integruje się z każdym urządzeniem bez żadnych problemów. Żadne inne urządzenie nie oferuje tak bogatej funkcjonalności. Co więcej, do urządzenia dodawane są przewody USB, Apple Lightning oraz Android OTG.

Slicer, loop, sampler czy dynamiczny multiefektor to tylko jedne z wielu funkcji, którymi można od teraz sterować bezpośrednio z kontrolera Beatpad 2. Czułe na dotyk pady w kontrolerze Beatpad 2 z podświetleniem RGB informują użytkownika o wybranych trybach pracy urządzenia.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje 8 punktów CUE oraz 6 sampli na każdy deck, funkcja auto-loop o 8 różnych długościach, efekt loop roll oraz sekcja FX do kontroli efektora w oprogramowaniu.

Touch FX oraz Jog FX to dwie nowe możliwości miksowania z oprogramowaniem DJAY 2. W trybie Touch FX można zdefiniować oraz wykorzystywać aż do 8 różnych presetów FX poprzez dynamiczne pady. Intensywność efektów można sterować siłą nacisku na wybranego pada. Tryb Jog FX pozwala na modulowanie dwóch efektów za pomocą kół JOG. Umożliwia to dokładną regulację intensywności efektów oraz ich parametrów. Podświetlenie kół JOG będzie informować o wybranym efekcie oraz regulowanym parametrze.

Beatpad 2 to pierwszy kontroler na rynku, który jest w stanie bezpośrednio sterować funkcjami Slice i Slice Loop w oprogramowaniu DJAY 2. W trybie Slice, utwór podzielony jest na krótkie segmenty co umożliwia spontaniczne remiksowanie. W trybie Slice Loop, pętle dzielone są w ten sam sposób.

Dzięki elastycznej korekcji dźwięku z przełącznikiem na panelu tylnym, każdy kanał może zostać przystosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można korzystać z filtra low i high pass na każdym kanale, lub rozszerzyć korekcję dźwięku o 3-stopniową sekcję EQ.

Funkcja Key Lock umożliwia utrzymywanie wybranej tonacji podczas zmiany tempa utworu. Co więcej, istnieje możliwość automatycznej regulacji tonacji tak aby dostosować ją do tonacji utworu na drugim decku.

Aktualizacja 2.5 do oprogramowania Algoriddim's DJAY 2 wprowadza integrację z aplikacją Spotify, dając tym samym dostęp do Twojej ulubionej muzyki, artystów oraz playlist*. Od teraz możesz miksować miliony utworów tak jakby znajdowały się one na Twoim urządzeniu iOS! Nie potrzebujesz już nosić ze sobą pendrive'ów lub dysków twardych. Znalezienie właściwego utworu zajmie tylko chwilę dzięki nowej funkcji Match, która rekomenduje następne utwory bazując na tym co aktualnie jest odtwarzane oraz na wartości BPM, aktualnej tonacji, gatunku muzycznym oraz podobieństwie.

Funkcja Track Preview pozwala na podgląd utworu bez potrzeby ładowania go na deck, a nowa lista Queue List pozwala łatwo i szybko dodawać utwory w trakcie grania. Przełącznik Library Switch służy do szybkiego przełączania się pomiędzy listą utworów dostępnych na urządzeniu a listą utworów Spotify.

Beatpad 2 oferuje dwa wyjścia słuchawkowe na przednim panelu, dwa wyjścia master (XLR oraz RCA) oraz wejście Aux na tylnym panelu dla iPoda, odtwarzaczy CD i gramofonów.

* Uwaga: dostęp do oprogramowania Spotify wymaga wykupienia subskrypcji premium. Każdemu użytkownikowi oprogramowania DJAY 2 przysługuje darmowy, 7-dniowy okres próbny.


Cechy

 • Profesjonalny kontroler DJ-ski dla iPada kompatybilny z Mac/PC oraz urządzeniami Android

 • NOWOŚĆ: 16 dynamicznych padów

 • NOWOŚĆ: 8 trybów pracy z podświetleniem RGB (pady i koła JOG)

 • NOWOŚĆ: tryby Hot Cue oraz Sampler z podświetleniem RGB

 • NOWOŚĆ: tryby Auto Loop / Bounce Loop

 • NOWOŚĆ: tryby Touch FX / Jog FX do modulacji efektów

 • NOWOŚC: tryby Slicer / Slice Loop umożliwiające remiksowanie na żywo

 • NOWOŚĆ: przełącznik Filter / EQ (sekcja korekcji dźwięku)

 • NOWOŚĆ: funkcja Key Lock oraz Key Match

 • NOWOŚĆ: zaawansowana playlista oraz możliwość podglądu utworu

 • Miksuj miliony utworów dzięki integracji oprogramowania DJAY 2 ze Spotify

 • Wbudowany 4-kanałowy interfejs audio USB

 • Kompatybilny ze wszystkimi iPadami ze złączem Lightning (iOS 6 lub wyżej), urządzeniami Android 5 oraz Mac OSX

 • Oprogramowanie DJAY 2 dostępne w App Store, Google Play oraz Amazon

 • Urządzenie w standardzie Plug'n'Play, wystarczy podłączyć kontroler do iPada bądź urządzenia Android

 • Działa również jako kontroler oprogramowania w komputerach PC / Mac

 • Wyjątkowo duże koła JOG (średnica: 15,5 cm) o niskim profilu

 • Podświetlenie RGB dla koła JOG informujące o trybie pracy, aktualnej pozycji w utworze oraz modulacji efektów i pętli

 • Duża sekcja transport z miękkimi, gumowymi przyciskami

 • Funkcja Fader Start

 • Ergonomiczny design przypominający klasyczny zestaw dwóch odtwarzaczy i miksera

 • 2-kanałowy mikser audio z 3-zakresową korekcją dźwięku

 • Długie potencjometry pitch (100 mm)

 • Sekcje kontrolne dla efektów, pętli, punktów Hot Cue i sampli

 • Wejście Aux RCA z regulacją poziomu głośności i przedwzmacniaczem phono do podłączenia odtwarzaczy CD, iPodów, gramofonów itp.

 • Wejście mikrofonowe 6,3 mm z regulacją poziomu głośności

 • Wyjście master XLR oraz RCA

 • 2 x wyjście słuchawkowe: 3,5 mm i 6,3 mm jack

 • Przycisk Shift do podwajania funkcji przycisków

 • Wszystkie kontrolki naturalnych wielkości

 • Kompatybilny z każdym oprogramowaniem MIDI

 • Do zestawu dołączone przewody USB, Lightning i Android OTG

 • Zamek bezpieczeństwa Kensington

 • Sterowniki ASIO zapewniające najniższe opóźnienia w dźwięku oraz wysoką jakość odtwarzania

 • Kompatybilny z Mac OSX i Windows XP/Vista/7

 • Dostępne mapowanie do oprogramowania Traktor Pro 2 i Virtual DJ

Dane techniczne

 • Wymiary: 460 x 42 x 325 mm
 • Waga: 4.0 kg
 • Wymagania Mac: OS X 10.9+, dodatkowy RAM do obsługiwania dużych playlist, port USB 2.0
 • Wymagania iOS: iOS 7 lub wyższy, iPad generacji 2 lub wyższy
 • Wymagania Android: Android 5.0